Top Ad unit 728 × 90

Google Chrome için LastPass Eklentisi

Online parola yöneticisi LastPass'ın Google Chrome için özel olarak üretilen eklentisiyle Chrome tarayıcınız üzerinden girdiğiniz sitelerin kullanıcı adı ve şifrelerini hatırlamanız gerekmez. Kullanıcı adı ve şifrelerini sizin için kaydeden LastPass'a RoboForm, 1Password, KeePass, Password Safe, MyPasswordSafe, Sxipper, TurboPasswords, Passpack gibi şifre yönetici programlarında bulunan şifrelerinizi aktarmanız da mümkün. Ayrıca Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarının sakladığı şifreler de LastPass'a eklenebiliyor.

Eklenti sizi bir sürü internet sitesinin şifresini hatırlamaktan kurtarır. Sadece LastPass şifrenizi girerek diğer tüm giriş bilgileriniz otomatik olarak şifrelenerek saklanır ve site girişlerindeki formlar otomatik doldurulur.
Düşünebileceğinizden çok daha güvenli bir sisteme sahip olan LastPass sayesinde, kendinize güçlü ve bulunması zor şifreler üreterek internet ortamında güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz online parola yöneticisi sayesinde hem daha karışık şifreler oluşturarak hesaplarınızın güvenliğini arttırabilir hemde belirlediğiniz şifreleri aklınızda tutmak zorunda kalmazsınız.

PROGRAMI İNDİR
Google Chrome için LastPass Eklentisi Reviewed by Cinsellik Tv Video on 13:43 Rating: 5

Hiç yorum yok:

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Gezginler. Blogger tarafından desteklenmektedir.