Top Ad unit 728 × 90

CyanogenROM Downloader indir

Android'in açık kaynak kodlu olmasının en büyük faydalarından bir tanesi elbette tüm geliştirici ekipler için çalışmalar ortaya koyma şansı barındırması. CyanogenMod da tamamen dış geliştiriciler tarafından geliştirilen bir işletim sistemi ve pek çok telefonun en son Android sürümünü en kısa zamanda elde etmesini sağlıyor. Ancak CyanogenMod'un yüklenmesi ve güncellenmesi pek çok kullanıcı için zor ya da zahmetli olduğu için CyanogenROM Downloader gibi otomatik güncelleme uygulamaları işlev kazanıyorlar.
CyanogenROM Downloader sayesinde sahip olduğunuz CyanogenMod sürümünün yeni versiyonlarının detaylarının anında görebilir ve dilerseniz bu versiyonları hemen telefonunuza kurabilirsiniz. Hem gecelik sürümler hem de aylık ve stabil sürümler için destek veren uygulama böylece dilediğiniz gibi bir Android deneyimi elde etmenize yardımcı oluyor.

Hem anında hem de zamanlanmış bir şekilde CyanogenMod kurmanızı mümkün kılan uygulamanın sürüm detaylarına ulaşma işlevi de gördüğü ortada. Eski kurulu sürümleri otomatik olarak kaldıran uygulamayı her CyanogenMod sahibinin kullanması gerektiğine inanıyorum.

PROGRAMI İNDİR
CyanogenROM Downloader indir Reviewed by Cinsellik Tv Video on 00:16 Rating: 5

Hiç yorum yok:

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Gezginler. Blogger tarafından desteklenmektedir.